Categories
Secondary categories
Gender
Country
Team
Püspökladány‚ Kálvin téri Általános Iskola (1)
Pécs‚ Pécsi Jurisics Utcai Általános Iskola (1)
Pécs‚ Baptista Szeretetszolgálat Ejsz Széchenyi Is (5)
Ócsa‚ Ócsai Halászy Károly Általános Iskola (5)
Nyíregyháza‚ Nyíregyházi Bem J. Általános Iskola G (1)
Nyíregyháza‚ Arany János Gimnázium‚ Általános Isko (5)
Nagykanizsa‚ Palini Általános Iskola (1)
Nagykanizsa‚ Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Ál (5)
Nagydorog‚ Nagydorogi Széchényi Sándor Általános I (1)
Nagyatád‚ Nagyatádi Általános Iskola Árpád Fejedel (1)
Mosonmagyaróvár‚ Piarista Gimnázium‚ Általános Isk (5)
Miskolc‚ Szent Imre Római Katolikus Általános Isko (1)
Miskolc‚ Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola (5)
Miskolc‚ Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégi (1)
Mezőkövesd‚ Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfo (1)
Marcali‚ Marcali Noszlopy Gáspár Ált. és Alapfokú (5)
Kőszeg‚ Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola (1)
Körösladány‚ Tüköry Lajos Általános Iskola és Alap (1)
Kozármisleny‚ Kozármislenyi Janikovszky Éva Általá (1)
Kóny‚ Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfo (1)
Komárom‚ Dózsa György Általános Iskola (1)
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sp (1)
Kiskunhalas‚ Szent József Általános Iskola (1)
Kecskemét‚ Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János (5)
Kecskemét‚ Kecskeméti Református Általános Iskola (1)
Kecskemét‚ Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Által (5)
Kaposszekcső‚ Kaposszekcsői Általános Iskola (5)
Kaposvár‚ Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általán (5)
Kaposvár‚ Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általáno (1)
Hatvan‚ Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola (1)
Zalalövő‚ Zalalövői Általános Iskola és Alapfokú M (1)
Zalaegerszeg‚ Landorhegyi Sportiskolai Általános I (5)
Veszprém‚ Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi (5)
Hatvan‚ Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Ké (5)
Hajdúszoboszló‚ Gönczy Pál Sport és Két Tanítási N (1)
Hajdúböszörmény‚ Baltazár Dezső Református Általán (1)
Hajdúböszörmény‚ Bethlen Gábor Általános Iskola (1)
Gyula‚ Gyulai Dürer Albert Általános Iskola (5)
Veszprém‚ Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvokt (1)
Gyöngyös‚ Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általá (1)
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási (1)
Gyomaendrőd‚ Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Isk (1)
Újfehértó‚ Általános Iskola és AMI (5)
Gödöllő‚ Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola (5)
Tiszaújváros‚ Kazinczy Ferenc Református Általános (1)
Fertőszentmiklós‚ Fertőszentmiklósi Felsőbüki Nagy (1)
Tihany‚ Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és A (1)
Esztergom‚ Mindszenty József Katolikus Általános I (1)
Tatabánya‚ Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola (5)
Tata‚ Kőkúti Általános Iskola (5)
Tállya‚ Zempléni Árpád Általános Iskola és Alapfof (5)
Szügy‚ Általános Iskola (1)
Szombathely‚ Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános I (5)
Budaörs‚ Mindszenty J. Római Katolikus Óvoda és Ny (1)
Budaörs‚ Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola (5)
Bonyhád‚ Bonyhádi Általános Iskola‚ Gimnázium és A (5)
Bóly‚ Bólyi Általános Iskola És Alapfokú Művészeti (1)
Békéscsaba‚ Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Által (1)
Békéscsaba‚ Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Isk (5)
Balatonfüred‚ Balatonfüredi Radnóti Miklós Áltakán (5)
Balassagyarmat Szent Imre Keresztény Általános Isk (1)
Abony‚ Somogyi Imre Általános Iskola (1)
Eger‚ Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Is (5)
Ebes‚ Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási (5)
Debrecen‚ Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alap (5)
Csorna‚ Csornai Széchenyi István Általános Iskola (1)
Csenger‚ Makovecz Imre Általános Iskola és AMI (1)
Szombathely‚ Szombathelyi Neumann János Általános (1)
Csanádapáca‚ Nagyboldogasszony Katolikus Általános (1)
Szombathely‚ Paragvári Utcai Általános Iskola (5)
Budapest XXI. Kerületi Kazinczy Ferenc Értékközvet (5)
Szolnok‚ Tiszaparti Római Katolikus Általános Isko (1)
Budapest XXI. Kerületi Eötvös József Általános Isk (5)
Szolnok‚ Széchenyi körúti Sportiskolai Általános I (5)
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskol (1)
Szolnok‚ Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI (5)
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola (1)
Szentes‚ Kiss Bálint Református Általános Iskola (1)
Szekszárd‚ Szekszárdi Baka István Általános Iskola (1)
Székesfehérvár‚ Zentai Úti Általános Iskola (2)
Székesfehérvár‚ Tóvárosi Általános Iskola (5)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Kodály Zoltán Ált. (1)
Székesfehérvár‚ Hétvezér Átalános Iskola (5)
Szeged‚ Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium (5)
Szeged‚ Szegedi Dózsa György Általános Iskola (5)
Szeged‚ Rókusi Általános Iskola (1)
Szárliget‚ Tima Endre Általános Iskola (1)
Sopron‚ Hunyadi János Evanagélikus Óvoda és Általá (5)
Siklós‚ Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium‚ Ált. Is (5)
Segesd‚ Segesd-Taranyi IV. Béla Király Általános I (1)
Salgótarján‚ Uzoni Péter Gimnázium és Általános Is (5)
Salgótarján‚ Salgótarjáni Általános Iskola (5)
Result

Click on the competitor's name to see the racer profile. If you would like to see the results by category, click on the required category. In case you like to see the results by gender click on the gender.

Fiú II. korcsoport

Team: Püspökladány‚ Kálvin téri Általános Iskola

 
F
N

Entrants:

257
257
0

Finished:

237
237
0

Started and running:

0
0
0


Pos.
Bib
Name
Time
Gap
Category
Cat.
Pos.
Gend.
Gend.
Pos.
Status
116
372
00:08:13.91
+1:32
F2
116
Men
116
Finished